Roof Type: Plakans jumts

Nepieciešamība veikt renovāciju

Ziņojums, kas pamatots uz mūsu ikgadējo pētījumu, Veselīgu māju barometrs 2022, rāda, ka samazinot iekštelpu klimata riskus, piemēram, mitruma un pelējuma ietekmi, un novēršot dienas gaismas trūkumu dzīvojamās ēkās, veicot atbilstošu renovāciju, var sniegt daudzas priekšrocības — enerģijas patēriņa ietaupījumu, labāku veselību vai klimata aizsardzību.

Kāpēc ilgtspējīga dzīvošana?

Jo mums ir tikai vienas mājas, un mums tās ir jāaizsargā. Citiem vārdiem sakot, tā ir mūsu daba! Ražojot mūsu jumta logus, mēs arī nodrošinām ilgstošu produkta kalpošanas laiku labākām un veselīgākām iekštelpām. VELUX jumta logi ir radīti ilgstošai kalpošanai, vieglai uzturēšanai, uzlabošanai un remontam.

Ilgtspēja nozīmē atbildību

Mēs pašlaik strādājam, lai kļūtu par Lifetime Carbon Neutral — oglekļa izmešu neitrālu uzņēmumu dzīves laikā, savācot mūsu vēsturiskos CO2 izmešus — VELUX Group kopējos organizācijas radītos izmešus mūsu 100 gadu pastāvēšanas laikā, piedaloties mežu atjaunošanā. Mēs arī samazināsim mūsu oglekļa izmešus nākotnē visā mūsu ražošanas ķēdē. Mūsu mērķis? Nodrošināt atbildīgu uzņēmējdarbību.

Jūsu jaunā virtuve

Gaišai virtuvei vai jebkurai citai istabai ar jumta slīpumu 0–15° VELUX virsgaismas logi ir ideāla izvēle. Starp ieguvumiem mums jāmin pilna izmēra izliekta vai plakana stikla augšējā virsma, unikāla loga konstrukcija ar šauru rāmi un neredzamu vērtni, divas versijas ar divu vai trīs stiklu paketi izcilai energoefektivitātei.

Iemīlieties savā jaunajā virtuvē

Gaišai virtuvei vai jebkurai citai istabai ar jumta slīpumu 0–15° VELUX virsgaismas logi ir ideāla izvēle. Starp ieguvumiem mums jāmin pilna izmēra izliekta stikla augšējā virsma, unikāla loga konstrukcija ar šauru rāmi un neredzamu vērtni, divas versijas ar divu vai trīs stiklu paketi izcilai energoefektivitātei un trokšņu slāpēšanai.

Koridori ir pelnījuši dienas gaismu

Jūs varat ielaist dienas gaismu ikvienā savas mājas daļā, pat tumšā koridorā. Radīti, lai būtu piemēroti visām vajadzībām, virsgaismas logi 0–15° jumta slīpumam būs jums ideāli piemēroti. Un tie tik labi sader ar žalūzijām, kas diskrēti novietotas pamatnes bloka konstrukcijā.

Jumta logi ar rokturi vērtnes apakšā

Kad spāru atbalsta sienas augstums ir starp 130 un 150 cm, ieteicams izmantot jumta logus ar rokturi vērtnes apakšā. Izvēloties šī veida jumta logu, jūs to viegli varēsiet atvērt vai aizvērt, izmantojot elegantu rokturi apakšā. Ruļļveida žalūzijas un slēģus var darbināt, izmantojot tālvadības pulti.

Kas ir ventilācijas klape?

Dienas gaisma ir svarīga, tāpat kā svaigs gaiss. Viena no VELUX jumta logu unikālajām iezīmēm ir ventilācijas klape. Tā ļauj jums ielaist telpā svaigu gaisu pat tad, ja neesat mājās un logs ir aizvērts.

Izskats, kas nenoveco

Ja jūs vēlaties radīt nenovecojošu dizainu savai vannas istabai un virtuvei, horizontālās žalūzijas nodrošinās jums pilnu kontroli pār dienas gaismu, lai samazinātu tās intensitāti vai mainītu plūsmas virzienu. Tās ir ražotas no mitrumizturīgām alumīnija līstēm, un tām piemīt unikāls dizains, kas paslēpj neglīti karājošās auklas. Jums tikai jāpagriež līstes jebkurā virzienā, lai pielāgotu ienākošās gaismas […]

XK9T-NPKT-ZYNZ

WDX7-H9KY-MS6U

UUW7-QHDU-TETH

UNSX-QQU6-P6FL

TZOU-SDT9-ZEV9

SVOA-PUOP-XFTT

QRR7-MPHM-WTTX

QEV3-R2FQ-PRWP

Q9MR-HW9P-UVWQ

NTWE-FWYW-W7TT

NS7D-2PQR-W6X7

E2YW-4DOK-NMQL