Par VELUX

VELUX Group rada labāku dzīves vidi cilvēkiem visā pasaulē, izmantojot dienasgaismu un svaigu gaisu. Māju pārvērtību galerijā jūs varat redzēt, kā VELUX jumta logi pārveido jūsu māju ar dabīgās gaismas palīdzību.

 Lielākam gaismas daudzumam mājā ir daudzi ieguvumi. Viens no galvenajiem ir iespēja padarīt māju atvērtāku un vizuāli vieglāku. Dabīgā gaisma var uzlabot garastāvokli un paaugstināt enerģijas līmeni, tāpēc, ja meklējat veidu, kā padarīt māju gaišāku un uzlabot labsajūtu, tad VELUX jumta logi var būt labākais risinājums.

VELUX jumta logi piedāvā daudzus ieguvumus, kas padara tos par labāko izvēli jebkurai mājai vai uzņēmumam, kurā tiek meklēti veidi palielināt dienas gaismas daudzumu un uzlabot uzturēšanās vidi. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzlabot savu garastāvokli, gūt labāku miegu vai samazināt izmaksas par patērēto enerģiju, VELUX jumta logi spēj padarīt jūsu māju gaišāku un padarīt to veselīgāku dzīvošanai. Ja vēlaties uzzināt vairāk par VELUX jumta logiem, lūdzu, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni vai sazinieties ar mums jau šodien.