Room Type: Dzīvojamā istaba

Taupa naudu

Izmantojot augsta standarta energoefektīvās stikla paketes, mūsu jumta logi veicina enerģijas patēriņa samazināšanu jūsu mājā, tā palīdzot ietaupīt naudu par rēķiniem. Jaunākās paaudzes jumta logi var palīdzēt jums ietaupīt aptuveni 40 % enerģijas, kas nepieciešama mājas apkurei.

Ilgtspēja nozīmē atbildību

Mēs pašlaik strādājam, lai kļūtu par Lifetime Carbon Neutral — oglekļa izmešu neitrālu uzņēmumu dzīves laikā, savācot mūsu vēsturiskos CO2 izmešus — VELUX Group kopējos organizācijas radītos izmešus mūsu 100 gadu pastāvēšanas laikā, piedaloties mežu atjaunošanā. Mēs arī samazināsim mūsu oglekļa izmešus nākotnē visā mūsu ražošanas ķēdē. Mūsu mērķis? Nodrošināt atbildīgu uzņēmējdarbību.

Logu kombinācijas atbilstoši jūsu vēlmēm

Lai kas būtu nepieciešams, ielaidiet vairāk gaismas! Jūs varat domāt par jauno VELUX risinājumu kā par vienu izstrādājumu, kas ietver visu – augstas kvalitātes iebūvēšanas komplektu ar uzlabotu izolāciju un vieglāku iebūvēšanu. Ar blakus novietojamu logu risinājumu jūs varat iegūt vairāk dienas gaismas un plašāku skatu, interesantu interjeru un labāku dzīves komfortu.

Piemērota iekšējo aiļu apdare

Profesionāla uzstādīšana jūsu jumta logiem ietver arī iekšējo aiļu apdari, lai nodrošinātu jauku apdari ap logu. Mūsu rūpnīcā ražotā aiļu apdare ir radīta no ūdens un mitrumu atgrūdošiem materiāliem ar baltu virsmas apdari. Unikālais dizains rada vietu papildu izolācijas materiālam, lai novērstu termiskos tiltiņus.

Dabīga ventilācija

Vai jūs zinājāt, kāda ir viena no svarīgākajām jumta logu priekšrocībām? Papildu dienas gaismas ielaišanai jūsu bēniņos tās nodrošina arī ventilāciju, kas nepieciešama veselīgam klimatam telpās. Atveriet savus jumta logus vismaz uz pāris minūtēm, trīs vai četras reizes dienā, lai sastāvējušos gaisu jūsu mājās nomainītu svaigs gaiss. Šāds ventilācijas veids ir trīs reizes efektīvāks nekā ventilācija, […]

Saglabājiet kontroli!

VELUX slēģi novērš pārkaršanu vasarā un samazina siltuma zudumus ziemā. Vienlaikus tie sniedz iespēju pilnībā kontrolēt gaismu jebkurā dienas laikā. Lai pielāgotu un samazinātu ienākošo dienas gaismu, jūs tos viegli varat kombinēt ar jebkurām mūsu iekšējām žalūzijām.

Krāsojiet paši! Atdzīviniet savus bēniņus ar krāsām!

Pielāgojiet savas VELUX žalūzijas, lai tās atbilstu jūsu istabai, stilam un gaumei! Tagad jūs varat izvēlēties kādu no 1800 krāsām savām gaismu caurlaidīgajām ruļļveida žalūzijām, gaismu necaurlaidīgajām ruļļveida žalūzijām un Duo gaismu necaurlaidīgajām ruļļveida žalūzijām Mēs tās izgatavosim pēc pasūtījuma un piegādāsim uz jūsu mājām ar kurjeru .

ZMRY-KMN3-PNTD

Z2WR-AK2X-AVN6

WV76-ZVFR-EGWL

WPAU-2WU7-Z73T

WHPW-TYSV-XO6K

VAH-Z3X9-ZMWN-U72W

VAH-YH9Y-XG96-PYTF

VAH-WTOD-NVAY-UHXS

VAH-WRZS-RWXU-TPG9

VAH-RU6U-PF69-FUQY

VAH-QFMF-SP6S-WXEQ

VAH-M4VQ-WQ2Y-SQAU

VAH-79WU-RRT6-A7UR

VAH-4RUQ-WA7O-XS4Y