Room Type: Guļamistaba

Dienas gaisma sniedz veselību

Kvalitatīvi jumta logi ataino ilgtermiņa investīcijas jūsu mājā. Kāpēc? Tāpēc, ka tie spēj ievadīt mājā divreiz vairāk dienas gaismas nekā vertikālie logi. Un liels dienas gaismas daudzums rada plašuma sajūtu, liekot jūsu mājai izskatīties lielākai, siltākai un mājīgākai.

Kāpēc ilgtspējīga dzīvošana?

Jo mums ir tikai vienas mājas, un mums tās ir jāaizsargā. Citiem vārdiem sakot, tā ir mūsu daba! Ražojot mūsu jumta logus, mēs arī nodrošinām ilgstošu produkta kalpošanas laiku labākām un veselīgākām iekštelpām. VELUX jumta logi ir radīti ilgstošai kalpošanai, vieglai uzturēšanai, uzlabošanai un remontam.

ThermoTechnology

Vai zinājāt, ka šī novatoriskā izolācijas sistēma, ko sauc par ThermoTechnology® pārvērš jumta logu par stipru vairogu pret vēju un nelabvēlīgiem laikapstākļiem, saglabājot siltumu telpās? Šī sistēma ir paredzēta, lai nodrošinātu jebkuram jumta logam izcilu energoefektivitāti un samazinātu jūsu apkures rēķinus.

Pareizs jumta loga novietojums

Jums ir bēniņi un jūs vēlaties maksimālu dienas gaismas plūsmu, kādu varat iegūt. Pirmkārt jums jāzina, ka jūsu VELUX jumta logu kopējai platībai ir jābūt aptuveni 15–20 % no istabas grīdas platības. Tikpat svarīgs ir jūsu jumta logu novietojums. Uz austrumiem vērsti logi nodrošinās spilgtu gaismu no rītiem, kamēr uz rietumiem vērstie dāvās jums silto zelta stundu.

Izskats no iekšpuses un no ārpuses  — abi ir svarīgi —

Vai vēlaties panākt vislabāko interjera komfortu par labu cenu? Mums ir risinājums! Žalūziju kombinētie komplekti palīdz jums kontrolēt dienas gaismas daudzumu un pasargāt māju no pārmērīgas sakaršanas. Jā — svarīgs ir gan skats no iekšpuses, gan skats no ārpuses! Tie ir pieejami dažādās kombinācijās, lai nodrošinātu vislabāko atbilstību jūsu vajadzībām un sniegtu mūsu atlaižu priekšrocības!

Pilnīgi noteikti neparasts

Kontrolējiet guļamistabā ienākošo gaismu vai bloķējiet to pilnībā, lai nodrošinātu labu miegu naktī ar VELUX DUO ruļļveida žalūziju. Tas ir ideāli piemērots papildpiederums jūsu jumta logam — žalūzija ar divām funkcijām, kas piemērota guļamistabām vai dzīvojamām istabām. Jums ir iespējas izvēlēties no plaša modernu vai klasisku krāsu klāsta.

ZQQX-QSLU-MVGN

VHW-2PNH-2P7M-7U4P

VAH-WXWZ-3DXT-TGXU

VAH-KXEW-3R4R-RR7L

VAH-KNGP-PKUW-S72P

VAH-HXSV-W3WP-FMNW

U34P-XZFL-TDPX

SCO-YXTM-QYKV-3LUY

RVAP-RTRU-2ZLX

R2LR-XE9L-XV9V

QYTR-UXG6-OYVU

QQYH-QRVY-AAGK

PGTQ-YPYW-4WOP

OZ26-Y3NP-GX7Z

IDE-VXQW-4QZT-KPXU