Room Type: Mājas birojs

Nepieciešamība veikt renovāciju

Ziņojums, kas pamatots uz mūsu ikgadējo pētījumu, Veselīgu māju barometrs 2022, rāda, ka samazinot iekštelpu klimata riskus, piemēram, mitruma un pelējuma ietekmi, un novēršot dienas gaismas trūkumu dzīvojamās ēkās, veicot atbilstošu renovāciju, var sniegt daudzas priekšrocības — enerģijas patēriņa ietaupījumu, labāku veselību vai klimata aizsardzību.

Vai domājat par jauniem jumta logiem?

Veco jumta logu nomaiņa sniegs jums daudz priekšrocību. Dažas no tām būs labāks temperatūras komforts bēniņos, apkurei nepieciešamās enerģijas ietaupījums, ūdens noplūžu novēršana, uzturēšanas rūpju atmešana, sagatavošanās viedajai mājai, labāka un nepārtraukta ventilācija

Par iebūvēšanu …

Ilgmūžīgums un komforts telpās: iebūvēšanas materiāli ir paredzēti, lai garantētu ilgstošu jūsu VELUX jumta logu kalpošanu. Izolācija, hidroizolācija un tvaika barjera padara logu iebūvēšanu vienkāršu, vienlaikus nodrošinot ūdensdrošu un pret laikapstākļiem noturīgu blīvējumu starp logu un jumtu.

Jumta logi ar rokturi vērtnes augšā

Kad spāru atbalsta sienas augstums ir starp 80 un 130 cm, ieteicams izmantot jumta logus ar rokturi vērtnes augšā. Izmantojot augšējo rokturi, jūs varat ļoti viegli aizvērt vai atvērt logu, vai ar roku pielāgot ruļļveida žalūzijas. Tas ļauj novietot zem loga mēbeles un joprojām baudīt skatu.

Atdziestiet vasaras laikā!

Vasaras brīvdienas jau ir klāt un jūs vēlaties, lai jūsu bēniņi palikti vēsi un komfortabli, vienlaikus saglabājot skatu un ļaujot ieplūst siltajai gaismai. Mūsu saulessargi ir radīti, lai samazinātu pasīvo sakaršanu, apturot stipro saules gaismu un karstumu pirms tie nonāk uz jūsu jumta loga plaknes. Šādā veidā jūs varat samazināt sasilšanu bēniņos pat par 5 grādiem. Kas […]

XMWL-3NAY-GWWT

W29Q-RQUL-EFZW

VAH-VNS7-4X99-NA3W

VAH-KSWZ-PEAY-XUTY

VAH-4R2X-UAXR-OQOH

UZLU-HFYY-6TAM

UUW7-QHDU-TETH

UMSX-FZYT-ZR7L

TUSX-ZRGH-EGDU

SCO-XUEW-T9X7-AOXE

SCO-QVTW-ONQ9-DUDM

SCO-7HEX-6XHQ-WATL

RPXW-HDVA-RLXU

QOTP-STQD-NQFD

QM6U-6RZN-AO3Q

PP7R-S7UR-AHWW