Room Type: Virtuve

Samazināt mākslīgo apgaismojumu

Jūs varat samazināt mākslīgā apgaismojuma izmantošanu, palielinot gaismas daudzumu mājā. Te būs vienkārša ideja: novietojiet vienu vai vairākus jumta logus virs virtuves galda vai pusdienu zonas, lai varētu samazināt nepieciešamību pēc elektrības apgaismojumam. Tas ir labi apkārtējai videi un spēj ietaupīt arī jūsu naudu.

Jūsu jaunā virtuve

Gaišai virtuvei vai jebkurai citai istabai ar jumta slīpumu 0–15° VELUX virsgaismas logi ir ideāla izvēle. Starp ieguvumiem mums jāmin pilna izmēra izliekta vai plakana stikla augšējā virsma, unikāla loga konstrukcija ar šauru rāmi un neredzamu vērtni, divas versijas ar divu vai trīs stiklu paketi izcilai energoefektivitātei.

Iemīlieties savā jaunajā virtuvē

Gaišai virtuvei vai jebkurai citai istabai ar jumta slīpumu 0–15° VELUX virsgaismas logi ir ideāla izvēle. Starp ieguvumiem mums jāmin pilna izmēra izliekta stikla augšējā virsma, unikāla loga konstrukcija ar šauru rāmi un neredzamu vērtni, divas versijas ar divu vai trīs stiklu paketi izcilai energoefektivitātei un trokšņu slāpēšanai.

Jumta logi ar rokturi vērtnes apakšā

Kad spāru atbalsta sienas augstums ir starp 130 un 150 cm, ieteicams izmantot jumta logus ar rokturi vērtnes apakšā. Izvēloties šī veida jumta logu, jūs to viegli varēsiet atvērt vai aizvērt, izmantojot elegantu rokturi apakšā. Ruļļveida žalūzijas un slēģus var darbināt, izmantojot tālvadības pulti.

Kas ir ventilācijas klape?

Dienas gaisma ir svarīga, tāpat kā svaigs gaiss. Viena no VELUX jumta logu unikālajām iezīmēm ir ventilācijas klape. Tā ļauj jums ielaist telpā svaigu gaisu pat tad, ja neesat mājās un logs ir aizvērts.

Izskats, kas nenoveco

Ja jūs vēlaties radīt nenovecojošu dizainu savai vannas istabai un virtuvei, horizontālās žalūzijas nodrošinās jums pilnu kontroli pār dienas gaismu, lai samazinātu tās intensitāti vai mainītu plūsmas virzienu. Tās ir ražotas no mitrumizturīgām alumīnija līstēm, un tām piemīt unikāls dizains, kas paslēpj neglīti karājošās auklas. Jums tikai jāpagriež līstes jebkurā virzienā, lai pielāgotu ienākošās gaismas […]

Neļaujiet iekļūt odiem

Gan lietainā, gan saulainā laikā neļaujiet iekļūt telpās kukaiņiem, vienlaikus baudot skatu uz apkārtni un svaigu gaisu. VELUX insektu tīkls nodrošinās jums 100 % aizsardzību pret insektiem. Papildu tā galvenajām priekšrocībām jums arī jāzina, ka insektu tīkls tiek uzstādīts loga ailē vai uz sienas, lai jūs varētu turpināt lietot savu jumta logu kā parasti. Kad tas netiek […]

X7QL-PQES-HKXR

WDX7-H9KY-MS6U

VAH-WF6P-PYUW-TDET

VAH-U2U6-QUGT-OZFN

URTW-RXXX-LZRN

TZOU-SDT9-ZEV9

SVPX-VRUX-PXWG

SCO-WNRG-4OT4-QXX4

SCO-RETX-DMXT-RD7U

S2TY-FALD-FZKA

QPHR-STLX-UH39

QEV3-R2FQ-PRWP

Q9MR-HW9P-UVWQ

Q6TO-YX97-4ODX