Roof Size: mazāk nekā 10 m2

Nepieciešamība veikt renovāciju

Ziņojums, kas pamatots uz mūsu ikgadējo pētījumu, Veselīgu māju barometrs 2022, rāda, ka samazinot iekštelpu klimata riskus, piemēram, mitruma un pelējuma ietekmi, un novēršot dienas gaismas trūkumu dzīvojamās ēkās, veicot atbilstošu renovāciju, var sniegt daudzas priekšrocības — enerģijas patēriņa ietaupījumu, labāku veselību vai klimata aizsardzību.

Saldus sapņus

Lai iegūtu labāku līdzsvaru starp dienas gaismu un tumsu, mēs aicinām jūs uzlabot mājas iekštelpu klimatu, izvēloties jumta logiem žalūzijas un slēģus. Dienas gaisma un tumsa regulē ķermeņa iekšējo pulksteni ar hormoniem kortizolu un melatonīnu, un nodrošina pamatu labam miegam un produktīvām nomoda stundām.

Palīdz jūsu bērniem koncentrēties

Dienas gaismai ir gan fiziski gan psiholoģiski pozitīva ietekme uz bērniem. Tā stimulē smadzenes un palīdz ražot D vitamīnu, kas ir būtisks kaulu attīstībai. Dienas gaisma arī uzlabo viņu spēju mācīties pat par 15 %. Tā palīdz labāk koncentrēties, padarīt vairāk un justies laimīgākiem.

Dienas gaisma sniedz veselību

Kvalitatīvi jumta logi ataino ilgtermiņa investīcijas jūsu mājā. Kāpēc? Tāpēc, ka tie spēj ievadīt mājā divreiz vairāk dienas gaismas nekā vertikālie logi. Un liels dienas gaismas daudzums rada plašuma sajūtu, liekot jūsu mājai izskatīties lielākai, siltākai un mājīgākai.

Samazināt mākslīgo apgaismojumu

Jūs varat samazināt mākslīgā apgaismojuma izmantošanu, palielinot gaismas daudzumu mājā. Te būs vienkārša ideja: novietojiet vienu vai vairākus jumta logus virs virtuves galda vai pusdienu zonas, lai varētu samazināt nepieciešamību pēc elektrības apgaismojumam. Tas ir labi apkārtējai videi un spēj ietaupīt arī jūsu naudu.

Taupa naudu

Izmantojot augsta standarta energoefektīvās stikla paketes, mūsu jumta logi veicina enerģijas patēriņa samazināšanu jūsu mājā, tā palīdzot ietaupīt naudu par rēķiniem. Jaunākās paaudzes jumta logi var palīdzēt jums ietaupīt aptuveni 40 % enerģijas, kas nepieciešama mājas apkurei.

Atkārtota pārstrāde

Vairāk nekā 92,5 % mūsu koka logu var atkārtoti pārstrādāt. Tas viennozīmīgi norāda attīstības virzienu šajā nozarē. Mēs radām savus produktus tā, lai tiem sasniedzot sava kalpošanas laika beigas, tos būtu viegli izjaukt, izmantot atkārtoti vai pārstrādāt.

Kāpēc ilgtspējīga dzīvošana?

Jo mums ir tikai vienas mājas, un mums tās ir jāaizsargā. Citiem vārdiem sakot, tā ir mūsu daba! Ražojot mūsu jumta logus, mēs arī nodrošinām ilgstošu produkta kalpošanas laiku labākām un veselīgākām iekštelpām. VELUX jumta logi ir radīti ilgstošai kalpošanai, vieglai uzturēšanai, uzlabošanai un remontam.

Ilgtspēja nozīmē atbildību

Mēs pašlaik strādājam, lai kļūtu par Lifetime Carbon Neutral — oglekļa izmešu neitrālu uzņēmumu dzīves laikā, savācot mūsu vēsturiskos CO2 izmešus — VELUX Group kopējos organizācijas radītos izmešus mūsu 100 gadu pastāvēšanas laikā, piedaloties mežu atjaunošanā. Mēs arī samazināsim mūsu oglekļa izmešus nākotnē visā mūsu ražošanas ķēdē. Mūsu mērķis? Nodrošināt atbildīgu uzņēmējdarbību.

Jūsu jaunā virtuve

Gaišai virtuvei vai jebkurai citai istabai ar jumta slīpumu 0–15° VELUX virsgaismas logi ir ideāla izvēle. Starp ieguvumiem mums jāmin pilna izmēra izliekta vai plakana stikla augšējā virsma, unikāla loga konstrukcija ar šauru rāmi un neredzamu vērtni, divas versijas ar divu vai trīs stiklu paketi izcilai energoefektivitātei.

Iemīlieties savā jaunajā virtuvē

Gaišai virtuvei vai jebkurai citai istabai ar jumta slīpumu 0–15° VELUX virsgaismas logi ir ideāla izvēle. Starp ieguvumiem mums jāmin pilna izmēra izliekta stikla augšējā virsma, unikāla loga konstrukcija ar šauru rāmi un neredzamu vērtni, divas versijas ar divu vai trīs stiklu paketi izcilai energoefektivitātei un trokšņu slāpēšanai.

Koridori ir pelnījuši dienas gaismu

Jūs varat ielaist dienas gaismu ikvienā savas mājas daļā, pat tumšā koridorā. Radīti, lai būtu piemēroti visām vajadzībām, virsgaismas logi 0–15° jumta slīpumam būs jums ideāli piemēroti. Un tie tik labi sader ar žalūzijām, kas diskrēti novietotas pamatnes bloka konstrukcijā.

Logu kombinācijas atbilstoši jūsu vēlmēm

Lai kas būtu nepieciešams, ielaidiet vairāk gaismas! Jūs varat domāt par jauno VELUX risinājumu kā par vienu izstrādājumu, kas ietver visu – augstas kvalitātes iebūvēšanas komplektu ar uzlabotu izolāciju un vieglāku iebūvēšanu. Ar blakus novietojamu logu risinājumu jūs varat iegūt vairāk dienas gaismas un plašāku skatu, interesantu interjeru un labāku dzīves komfortu.

Vai domājat par jauniem jumta logiem?

Veco jumta logu nomaiņa sniegs jums daudz priekšrocību. Dažas no tām būs labāks temperatūras komforts bēniņos, apkurei nepieciešamās enerģijas ietaupījums, ūdens noplūžu novēršana, uzturēšanas rūpju atmešana, sagatavošanās viedajai mājai, labāka un nepārtraukta ventilācija

Par iebūvēšanu …

Ilgmūžīgums un komforts telpās: iebūvēšanas materiāli ir paredzēti, lai garantētu ilgstošu jūsu VELUX jumta logu kalpošanu. Izolācija, hidroizolācija un tvaika barjera padara logu iebūvēšanu vienkāršu, vienlaikus nodrošinot ūdensdrošu un pret laikapstākļiem noturīgu blīvējumu starp logu un jumtu.

Piedāvājiet vislabāko saviem bērniem

Mēs zinām, ka vēlaties izveidot saviem bērniem viskreatīvāko spēļu zonu un labāko vietu mācībām. Runājot par spēju darboties un produktivitāti, dienas gaisma viņiem ir ļoti svarīga. Tāpēc, izmantojot pareizos jumta logus un pat dubultojot to skaitu, jūs nodrošināsiet viņu istabā dabīgo gaismu, vienlaikus padarot telpu plašāku un atvērtāku.

Jumta logi ar rokturi vērtnes apakšā

Kad spāru atbalsta sienas augstums ir starp 130 un 150 cm, ieteicams izmantot jumta logus ar rokturi vērtnes apakšā. Izvēloties šī veida jumta logu, jūs to viegli varēsiet atvērt vai aizvērt, izmantojot elegantu rokturi apakšā. Ruļļveida žalūzijas un slēģus var darbināt, izmantojot tālvadības pulti.

Jumta logi ar rokturi vērtnes augšā

Kad spāru atbalsta sienas augstums ir starp 80 un 130 cm, ieteicams izmantot jumta logus ar rokturi vērtnes augšā. Izmantojot augšējo rokturi, jūs varat ļoti viegli aizvērt vai atvērt logu, vai ar roku pielāgot ruļļveida žalūzijas. Tas ļauj novietot zem loga mēbeles un joprojām baudīt skatu.

ThermoTechnology

Vai zinājāt, ka šī novatoriskā izolācijas sistēma, ko sauc par ThermoTechnology® pārvērš jumta logu par stipru vairogu pret vēju un nelabvēlīgiem laikapstākļiem, saglabājot siltumu telpās? Šī sistēma ir paredzēta, lai nodrošinātu jebkuram jumta logam izcilu energoefektivitāti un samazinātu jūsu apkures rēķinus.

Piemērota iekšējo aiļu apdare

Profesionāla uzstādīšana jūsu jumta logiem ietver arī iekšējo aiļu apdari, lai nodrošinātu jauku apdari ap logu. Mūsu rūpnīcā ražotā aiļu apdare ir radīta no ūdens un mitrumu atgrūdošiem materiāliem ar baltu virsmas apdari. Unikālais dizains rada vietu papildu izolācijas materiālam, lai novērstu termiskos tiltiņus.

Viegla kopšana

Jā, tieši tā — loga ārpusi ir viegli un droši notīrīt no iekšpuses. Mazgāšanai jums tikai jāpagriež logs par 180° un jānostiprina ar loga fiksatoru. Šī drošības funkcija ļauj jums izmantot abas rokas. Stikla paketes tīrīšanai izmantojiet ūdeni un mīkstu drānu. Jūs varat izmantot arī parastos neabrazīvos mājsaimniecības mazgāšanas līdzekļus.