Roof Type: Slīps jumts

Saldus sapņus

Lai iegūtu labāku līdzsvaru starp dienas gaismu un tumsu, mēs aicinām jūs uzlabot mājas iekštelpu klimatu, izvēloties jumta logiem žalūzijas un slēģus. Dienas gaisma un tumsa regulē ķermeņa iekšējo pulksteni ar hormoniem kortizolu un melatonīnu, un nodrošina pamatu labam miegam un produktīvām nomoda stundām.

Palīdz jūsu bērniem koncentrēties

Dienas gaismai ir gan fiziski gan psiholoģiski pozitīva ietekme uz bērniem. Tā stimulē smadzenes un palīdz ražot D vitamīnu, kas ir būtisks kaulu attīstībai. Dienas gaisma arī uzlabo viņu spēju mācīties pat par 15 %. Tā palīdz labāk koncentrēties, padarīt vairāk un justies laimīgākiem.

Dienas gaisma sniedz veselību

Kvalitatīvi jumta logi ataino ilgtermiņa investīcijas jūsu mājā. Kāpēc? Tāpēc, ka tie spēj ievadīt mājā divreiz vairāk dienas gaismas nekā vertikālie logi. Un liels dienas gaismas daudzums rada plašuma sajūtu, liekot jūsu mājai izskatīties lielākai, siltākai un mājīgākai.

Samazināt mākslīgo apgaismojumu

Jūs varat samazināt mākslīgā apgaismojuma izmantošanu, palielinot gaismas daudzumu mājā. Te būs vienkārša ideja: novietojiet vienu vai vairākus jumta logus virs virtuves galda vai pusdienu zonas, lai varētu samazināt nepieciešamību pēc elektrības apgaismojumam. Tas ir labi apkārtējai videi un spēj ietaupīt arī jūsu naudu.

Taupa naudu

Izmantojot augsta standarta energoefektīvās stikla paketes, mūsu jumta logi veicina enerģijas patēriņa samazināšanu jūsu mājā, tā palīdzot ietaupīt naudu par rēķiniem. Jaunākās paaudzes jumta logi var palīdzēt jums ietaupīt aptuveni 40 % enerģijas, kas nepieciešama mājas apkurei.

Atkārtota pārstrāde

Vairāk nekā 92,5 % mūsu koka logu var atkārtoti pārstrādāt. Tas viennozīmīgi norāda attīstības virzienu šajā nozarē. Mēs radām savus produktus tā, lai tiem sasniedzot sava kalpošanas laika beigas, tos būtu viegli izjaukt, izmantot atkārtoti vai pārstrādāt.

Koridori ir pelnījuši dienas gaismu

Jūs varat ielaist dienas gaismu ikvienā savas mājas daļā, pat tumšā koridorā. Radīti, lai būtu piemēroti visām vajadzībām, virsgaismas logi 0–15° jumta slīpumam būs jums ideāli piemēroti. Un tie tik labi sader ar žalūzijām, kas diskrēti novietotas pamatnes bloka konstrukcijā.

Logu kombinācijas atbilstoši jūsu vēlmēm

Lai kas būtu nepieciešams, ielaidiet vairāk gaismas! Jūs varat domāt par jauno VELUX risinājumu kā par vienu izstrādājumu, kas ietver visu – augstas kvalitātes iebūvēšanas komplektu ar uzlabotu izolāciju un vieglāku iebūvēšanu. Ar blakus novietojamu logu risinājumu jūs varat iegūt vairāk dienas gaismas un plašāku skatu, interesantu interjeru un labāku dzīves komfortu.

Vai domājat par jauniem jumta logiem?

Veco jumta logu nomaiņa sniegs jums daudz priekšrocību. Dažas no tām būs labāks temperatūras komforts bēniņos, apkurei nepieciešamās enerģijas ietaupījums, ūdens noplūžu novēršana, uzturēšanas rūpju atmešana, sagatavošanās viedajai mājai, labāka un nepārtraukta ventilācija

Par iebūvēšanu …

Ilgmūžīgums un komforts telpās: iebūvēšanas materiāli ir paredzēti, lai garantētu ilgstošu jūsu VELUX jumta logu kalpošanu. Izolācija, hidroizolācija un tvaika barjera padara logu iebūvēšanu vienkāršu, vienlaikus nodrošinot ūdensdrošu un pret laikapstākļiem noturīgu blīvējumu starp logu un jumtu.

Piedāvājiet vislabāko saviem bērniem

Mēs zinām, ka vēlaties izveidot saviem bērniem viskreatīvāko spēļu zonu un labāko vietu mācībām. Runājot par spēju darboties un produktivitāti, dienas gaisma viņiem ir ļoti svarīga. Tāpēc, izmantojot pareizos jumta logus un pat dubultojot to skaitu, jūs nodrošināsiet viņu istabā dabīgo gaismu, vienlaikus padarot telpu plašāku un atvērtāku.

Jumta logi ar rokturi vērtnes augšā

Kad spāru atbalsta sienas augstums ir starp 80 un 130 cm, ieteicams izmantot jumta logus ar rokturi vērtnes augšā. Izmantojot augšējo rokturi, jūs varat ļoti viegli aizvērt vai atvērt logu, vai ar roku pielāgot ruļļveida žalūzijas. Tas ļauj novietot zem loga mēbeles un joprojām baudīt skatu.

ThermoTechnology

Vai zinājāt, ka šī novatoriskā izolācijas sistēma, ko sauc par ThermoTechnology® pārvērš jumta logu par stipru vairogu pret vēju un nelabvēlīgiem laikapstākļiem, saglabājot siltumu telpās? Šī sistēma ir paredzēta, lai nodrošinātu jebkuram jumta logam izcilu energoefektivitāti un samazinātu jūsu apkures rēķinus.

Piemērota iekšējo aiļu apdare

Profesionāla uzstādīšana jūsu jumta logiem ietver arī iekšējo aiļu apdari, lai nodrošinātu jauku apdari ap logu. Mūsu rūpnīcā ražotā aiļu apdare ir radīta no ūdens un mitrumu atgrūdošiem materiāliem ar baltu virsmas apdari. Unikālais dizains rada vietu papildu izolācijas materiālam, lai novērstu termiskos tiltiņus.

Viegla kopšana

Jā, tieši tā — loga ārpusi ir viegli un droši notīrīt no iekšpuses. Mazgāšanai jums tikai jāpagriež logs par 180° un jānostiprina ar loga fiksatoru. Šī drošības funkcija ļauj jums izmantot abas rokas. Stikla paketes tīrīšanai izmantojiet ūdeni un mīkstu drānu. Jūs varat izmantot arī parastos neabrazīvos mājsaimniecības mazgāšanas līdzekļus.

Pareizs jumta loga novietojums

Jums ir bēniņi un jūs vēlaties maksimālu dienas gaismas plūsmu, kādu varat iegūt. Pirmkārt jums jāzina, ka jūsu VELUX jumta logu kopējai platībai ir jābūt aptuveni 15–20 % no istabas grīdas platības. Tikpat svarīgs ir jūsu jumta logu novietojums. Uz austrumiem vērsti logi nodrošinās spilgtu gaismu no rītiem, kamēr uz rietumiem vērstie dāvās jums silto zelta stundu.

Dabīga ventilācija

Vai jūs zinājāt, kāda ir viena no svarīgākajām jumta logu priekšrocībām? Papildu dienas gaismas ielaišanai jūsu bēniņos tās nodrošina arī ventilāciju, kas nepieciešama veselīgam klimatam telpās. Atveriet savus jumta logus vismaz uz pāris minūtēm, trīs vai četras reizes dienā, lai sastāvējušos gaisu jūsu mājās nomainītu svaigs gaiss. Šāds ventilācijas veids ir trīs reizes efektīvāks nekā ventilācija, […]

Atdziestiet vasaras laikā!

Vasaras brīvdienas jau ir klāt un jūs vēlaties, lai jūsu bēniņi palikti vēsi un komfortabli, vienlaikus saglabājot skatu un ļaujot ieplūst siltajai gaismai. Mūsu saulessargi ir radīti, lai samazinātu pasīvo sakaršanu, apturot stipro saules gaismu un karstumu pirms tie nonāk uz jūsu jumta loga plaknes. Šādā veidā jūs varat samazināt sasilšanu bēniņos pat par 5 grādiem. Kas […]

Saglabājiet kontroli!

VELUX slēģi novērš pārkaršanu vasarā un samazina siltuma zudumus ziemā. Vienlaikus tie sniedz iespēju pilnībā kontrolēt gaismu jebkurā dienas laikā. Lai pielāgotu un samazinātu ienākošo dienas gaismu, jūs tos viegli varat kombinēt ar jebkurām mūsu iekšējām žalūzijām.

Izskats no iekšpuses un no ārpuses  — abi ir svarīgi —

Vai vēlaties panākt vislabāko interjera komfortu par labu cenu? Mums ir risinājums! Žalūziju kombinētie komplekti palīdz jums kontrolēt dienas gaismas daudzumu un pasargāt māju no pārmērīgas sakaršanas. Jā — svarīgs ir gan skats no iekšpuses, gan skats no ārpuses! Tie ir pieejami dažādās kombinācijās, lai nodrošinātu vislabāko atbilstību jūsu vajadzībām un sniegtu mūsu atlaižu priekšrocības!

Neļaujiet iekļūt odiem

Gan lietainā, gan saulainā laikā neļaujiet iekļūt telpās kukaiņiem, vienlaikus baudot skatu uz apkārtni un svaigu gaisu. VELUX insektu tīkls nodrošinās jums 100 % aizsardzību pret insektiem. Papildu tā galvenajām priekšrocībām jums arī jāzina, ka insektu tīkls tiek uzstādīts loga ailē vai uz sienas, lai jūs varētu turpināt lietot savu jumta logu kā parasti. Kad tas netiek […]